

tel: 12 350 25 02 email: sklep@taniutko.pl
otwarte: pon.-pt. 9:00-16:00
tel: 12 350 25 02 email: sklep@taniutko.pl
otwarte: pon.-pt. 9:00-16:00
Elegancka torba na laptopa wykonana z najwyższej jakości ekoskóry.
Wyjątkowy design i czarny kolor to połączenie ponadczasowe, idealne dla wielbicieli klasycznych rozwiązań - nigdy nie wyjdzie z mody, nie znudzi się i będzie cieszyć właściciela przez długie lata.
To wspaniały pomysł na prezent!
Torba posiada przestronne kieszenie, które pozwalają przechowywać nie tylko laptopa, ale także dodatkowe akcesoria, dokumenty czy inne przedmioty codziennego użytku. Dzięki regulowanemu paskowi na ramię, torbę można łatwo nosić zarówno w dłoni, jak i na ramieniu. Dodatkowo, solidne zamki błyskawiczne gwarantują bezpieczne przechowywanie zawartości.
44 x 12 x 34 cm
max. 39 x 3 x 29 cm
Nasz model torby posiada specjalne pikowane mięciutkie wnętrze chroniące dodatkowo twojego laptopa z dwóch stron dedykowanej kieszeni. Posiada również pasek z rzepem trzymająca laptop aby się nie nie poruszał i nie wypadł z kieszeni. Główna komora ma też drugą dużą kieszeń.
W zestawie wygodny pasek na ramię z regulacją.
Prócz głównej kieszeni torba posiada również inne dodatkowe kieszenie zamykane na zamek, a także wewnętrzne przegrody i kieszonki z zamkiem idealne na portfel, dokumenty, długopisy itp.
Torba na laptopa świetnie sprawdzi się jako torba do pracy, do szkoły czy na uczelnię - świetnie zorganizowane wnętrze pozwala przechowywać potrzebne na co dzień artykuły biurowe.
To bardzo modny i stylowy dodatek dla każdego nowoczesnego mężczyzny. Dzięki swojemu klasycznemu fasonowi będzie odpowiednia do każdej stylizacji.
Specyficzne kody
Brak opini napisz swoją !