• Nowy

  PAS BAGAŻOWY DO WALIZEK ZABEZPIECZAJĄCY Z KODEM KOD ETYKIETA IDENTYFIKATOR CZARNY

  (0) Opinie
  22,90 zł
  Brutto
  429 Szt.
  Ilość

  Ostatni raz ten produkt został zakupiony: 2024-05-18

  PREZENTUJEMY ŚWIETNY ZESTAW PRZYDATNY PODCZAS KAŻDEJ PODRÓŻY

  WYSOKIEJ JAKOŚCI PAS BAGAŻOWY DO WALIZEK SPINAJĄCY Z ZAMKIEM/KODEM SZYFRUJĄCYM ORAZ ETYKIETĘ/ZAWIESZKĘ BAGAŻOWĄ Z DANYMI WŁAŚCICIELA BAGAŻU

  KOLOR: CZARNY

  Nasze pasy zabezpieczające zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje wyjątkową trwałość, nawet w przypadku dużych obciążeń. Pasy są grube i solidne. Dzięki nim możesz być spokojny, że Twoje rzeczy są dobrze chronione podczas lotów, podróży pociągiem czy autobusem.

  Klasyczna czarna kolorystyka sprawdzi się w większości przypadków, a dodatkowe zawieszki do walizki ułatwią dołączenie Twoich danych kontaktowych. To szczególnie przydatne w przypadku zagubienia bagażu. Zawieszki są mocowane na solidnych aluminiowych linkach. Same również wykonane są z cienkiego metalu, dzięki temu nie zniszczą się przygniecione innymi bagażami.

  Nie musisz martwić się o to, czy pasy pasują do Twojej walizki - są uniwersalne i doskonale dopasowują się do większości rozmiarów. Dodatkowo, są proste w użyciu, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas podczas przygotowywania się do podróży.

  Nasze pasy wyróżnia dodatkowo zamek szyfrujący na 3 cyfry. Zapobiegnie to przypadkowemu lub celowemu odpięciu się pasa bagażowego.

  WIELE KORZYŚCI

  ✅ PASY BAGAŻOWE DO WALIZKI

  ✅ ZABEZPIECZAJĄ BAGAŻ PRZED OTWORZENIEM

  ✅ NIEZBĘDNE W PODRÓŻY

  ✅ ZAMEK SZYFRUJĄCY NA 3 CYFRY

  ✅ DODATKOWO METALOWY IDENTYFIKATOR W ZESTAWIE (W KOLORZE PASKA)

  ✅ POMAGA DOPIĄĆ WYPCHANE WALIZKI

  ✅ WYRÓŻNIA NASZ BAGAŻ

  ✅ SPRAWDZI SIĘ PODCZAS PRÓBY SZYBKIEJ KRADZIEŻY ZAWARTOŚCI LUB W PRZYPADKU INSPEKCJI BAGAŻU

  ✅ ZMNIEJSZA RYZYKO USZKODZENIA BAGAŻU

  ✅ PASY BAGAŻOWE DO WALIZKI - Utrzymaj swoje rzeczy bezpieczne i zorganizowane podczas podróży dzięki naszym solidnym pasom bagażowym. Idealne rozwiązanie dla podróżujących, którzy cenią sobie spokój i komfort.

  ✅ ZABEZPIECZAJĄ BAGAŻ PRZED OTWORZENIEM - Nasze pasy zapewniają dodatkową ochronę Twojego bagażu przed nieuprawnionym dostępem. Wyjątkowo solidne i wytrzymałe, pozwalają podróżować bez obaw o bezpieczeństwo Twoich rzeczy.

   NIEZBĘDNE W PODRÓŻY - Pasy bagażowe to nieodzowny dodatek każdego podróżnika. Pomogą Ci uniknąć stresu związanego z otwarciem i zagubieniem bagażu.

  ✅ DODATKOWA ZAWIESZKA W ZESTAWIE - Nasz zestaw zawiera również praktyczny identyfikator do walizki, który umożliwia Ci dołączenie Twoich danych kontaktowych w razie potrzeby. Spokojnie podróżuj wiedząc, że Twoje dane są zabezpieczone.

  ŁATWY MONTAŻ - UNIWERSALNE ROZMIARY

  Nie musisz martwić się o to, czy pasy pasują do Twojej walizki - są uniwersalne i doskonale dopasowują się do większości rozmiarów. Dodatkowo, są proste w użyciu, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas podczas przygotowywania się do podróży.

  IDENTYFIKATOR WALIZKI/ZAWIESZKA PODRÓŻNA DO SAMOLOTU

  Podpisanie bagażu przed podróżą to jeden ze sposobów na bezpieczny przelot naszych walizek i toreb do miejsca docelowego. Kolorowe znaczniki bagażowe z wymiennymi notatkami do wpisywania imienia i nazwiska oraz adresu w razie zagubienia umożliwią powrót naszych toreb do właściciela.

  WYSOKA JAKOŚĆ

  Zawieszki na bagaż wykonane są z cienkiego metalu dzięki temu są wytrzymałe. Dodatkowo zaczep mocujący wykonany jest z aluminiowej linki.

  Elastyczny pasek z zakręcaną klamrą sprawi, że bez trudu zamocujesz etykietę na rączce lub zamku bagażu. Dane osobowe, które należy wpisać na specjalnie przygotowanej kartce ukryte będą pod etykietą. Można je odczytać tylko po wyciągnięciu z identyfikatora. Są one chronione przed czynnikami atmosferycznymi wodoodporną folią w rozmiarze odpowiadającym kartce z danymi.

  Charakterystyka:

  Materiał: Stop aluminium

  Kolor: czarny

  Przybliżona wielkość etykiety: 7.5x 4.5 cm

  Długość stalowej linki: 17 cm

  823A
  429 Przedmioty

  Specyficzne kody

  Brak opini napisz swoją !

  Napisz opinie

  PAS BAGAŻOWY DO WALIZEK ZABEZPIECZAJĄCY Z KODEM KOD ETYKIETA IDENTYFIKATOR CZARNY

  Napisz opinie

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: