LAMPA UV DO PAZNOKCI 50W VKN-SUN104

   (0) Opinie
   140,00 zł
   Brutto
   Obecnie brak na stanie
   0 Szt.
   Ilość

   WYSOKIE JAKOŚCI LAMPA O MOCY AŻ 50W Z 28 DIODAMI LED W TYM 4 Z CZERWONYM ŚWIATŁEM DLA OCHRONY DŁONI, ZDEJMOWANYM SPODEM, TIMEREM I CZYTELNYM WYŚWIETLACZEM LCD!

   Lampka SUN 104 to najnowszej generacji, profesjonalna lampa UV/LED, która szybko i równomiernie utwardza wszystkie żele, lakiery hybrydowe i inne preparaty światłoutwardzalne dzięki zastosowaniu technologii dual led i światła czerwonego.

   Z naszą lampą zyskujesz podwójnie dzięki dłuższej żywotności systemu emisji światła UV pracującego w częstotliwości 365-405nm oraz oszczędności energii w porównaniu do konwencjonalnych systemów wyposażonych w żarówki UV.

   Dodatkowo nasza lampa ma 4 diody led emitujące czerwone światło o częstotliwości 660nm dla ochrony twoich dłoni!

   Profesjonalna lampa UV dual LED nadaje się idealnie do profesjonalnego użytku w salonach kosmetycznych oraz do użytku domowego.

   Lampa posiada wbudowany sensor ruchu. Lampa zaczyna działać po umiejscowieniu dłoni wewnątrz lampy, odmierzając wybrany czas na dużym i czytelnym wyświetlaczu. Nasz model Wyposażony jest w technologię dual led na pokładzie której 28 diod o łącznej mocy 50W sprawnie utwardzą każdy lakier. Stylowy design jest dopełnieniem mnogości funkcji lampy.

   NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

   • 28 DIOD o mocy łącznej 50W dają pewność mocnego i równomiernego działania lampy w szybkim czasie, z żywotnością 50,000h.
   • CZERWONE ŚWIATŁO - 4 z 28 diod emitują czerwone światło o częstotliwości 660nm dbając dodatkowo o skórę rąk.
   • AUTOMATYCZNE URUCHOMIENIE dzięki sensorowi działającemu na podczerwień
   • STEROWANIE DOTYKOWE - przyciski zintegrowane z korpusem obudowy
   • NISKA WAGA ok. 0,70 kg i funkcjonalność tego urządzenia spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
   • ODŁĄCZANA PODSTAWA LAMPY pozwala na łatwe wyczyszczenie jej powierzchni po użytkowaniu.
   • 3 TRYBY PRACY pozwalają na oszczędność Twojego czasu poprzez dobranie czasu naświetlania najbardziej dopasowane do zawartości pigmentów w lakierze: 30s, 60s i 90s z programem niskiej temperatury.
   • WYŚWIETLACZ LCD pokazuje pozostały czas do końca działania.
   VKN-SUN104

   Specyficzne kody

   Brak opini napisz swoją !

   Napisz opinie

   LAMPA UV DO PAZNOKCI 50W VKN-SUN104

   Napisz opinie