By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.

   MAGNETYCZNE LITERKI W POJEMNIKU

   (0) Opinie
   zł15.00
   Tax included
   Out-of-Stock
   0 items
   Quantity
   • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
   • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
   • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

   ZESTAW MAGNETYCZNYCH PLASTIKOWYCH LITEREK ALFABETU I CYFEREK

   Magnetyczne literki idealnie nadają się na lodówkę i tablice magnetyczne te mniejsze i większe. Kolorowe magnesy przyczepiają się do każdej powierzchni wykonanej z metalu — dziecko może układać je na tablicy magnetycznej bądź lodówce, zaskakując rodziców nowymi słowami, które potrafi już zapisać. Przyjemna kolorystyka cyferek i literek ułatwi dziecku rozróżnianie poszczególnych kolorów, zachęcając do zabawy.

   Magnesiki zostały wykonane z atestowanego, bezpiecznego tworzywa, dzięki czemu zabawka opatrzona jest certyfikatem CE. Wymiary elementów dostosowane są do małych rączek dzieci, dzięki czemu zabawa nimi nie sprawi maluchom najmniejszego kłopotu.

   Zestaw przeznaczony jest dla wszystkich dzieci powyżej 3 roku życia

   Wymiary elementów:

   • literki: 4 cm
   • cyferki: 4 cm.

   Wymiary opakowania:

   • 18 cm x 12 cm
   HM1152A

   Specific References

   No customer reviews for the moment.

   Write your review

   MAGNETYCZNE LITERKI W POJEMNIKU

   Write your review

   16 other products in the same category: