By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.

   LAMPA UV DO PAZNOKCI VKN-F4

   (0) Opinie
   zł146.00
   Tax included
   Out-of-Stock
   0 items
   Quantity

   Last time this product was added to a cart: 04/19/2021

   WYSOKIE JAKOŚCI LAMPA O MOCY 48W Z 24 DIODAMI LED, ZDEJMOWANYM SPODEM, UKŁADEM CHŁODZENIA DŁONI, TIMEREM I WYŚWIETLACZEM LCD!

   Lampka F4S to najnowszej generacji, profesjonalna lampa UV/LED, która szybko i równomiernie utwardza wszystkie żele, lakiery hybrydowe i inne preparaty światłoutwardzalne dzięki zastosowaniu technologii dual led.

   Z naszą lampą zyskujesz podwójnie dzięki dłuższej żywotności systemu emisji światła UV pracującego w częstotliwości 365-405nm oraz oszczędności energii w porównaniu do konwencjonalnych systemów wyposażonych w żarówki UV.

   Profesjonalna lampa UV dual LED nadaje się idealnie do profesjonalnego użytku w salonach kosmetycznych oraz do użytku domowego.

   Lampa posiada wbudowany sensor ruchu. Lampa zaczyna działać po umiejscowieniu dłoni wewnątrz lampy, odmierzając wybrany czas. Nasz model Wyposażony jest w technologię dual led na pokładzie której 24 diody o łącznej mocy 48W sprawnie utwardzą każdy lakier. Mnogość funkcji i tryb chłodzenia wyróżniają urządzenie z pośród innych na rynku, a stylowy design jest dopełnieniem mnogości funkcji lampy.

   NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

   • 24 DIODY o mocy łącznej 48W dają pewność mocnego i równomiernego działania lampy w szybkim czasie, z żywotnością 50,000h.
   • AUTOMATYCZNE URUCHOMIENIE dzięki sensorowi działającemu na podczerwień
   • STEROWANIE DOTYKOWE - przyciski zintegrowane z korpusem obudowy
   • NISKA WAGA, bo tylko 0,70 kg i funkcjonalność tego urządzenia spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
   • ODŁĄCZANA PODSTAWA LAMPY pozwala na łatwe wyczyszczenie jej powierzchni po użytkowaniu.
   • TRYB CHŁODZENIA pozwoli na obsługę klientów z dłoniami wrażliwymi na ciepło.
   • 5 TRYBÓW PRACY pozwalają na oszczędność Twojego czasu poprzez dobranie czasu naświetlania najbardziej dopasowane do zawartości pigmentów w lakierze: 10s, 30s, 60s, 90s i 120s z programem niskiej temperatury.
   • WYŚWIETLACZ LCD pokazuje pozostały czas do końca działania.
   VKN-F4

   Specific References

   No customer reviews for the moment.

   Write your review

   LAMPA UV DO PAZNOKCI VKN-F4

   Write your review

   Customers who bought this product also bought:

   16 other products in the same category: