By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.

   GRZECHOTKI GRYZAKI HUANGER 8 SZT

   (0) Opinie
   zł43.00
   Tax included
   40 items
   Quantity
   • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
   • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
   • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

   Zestaw grzechotek i gryzaków dla niemowląt marki Huanger.

   Wiemy jak ważny jest prawidłowy rozwój dziecka i ile radości dzieciom daje dźwięk grzechotki. Dzięki naszym grzechotką wraz z gryzakami uśmiech na twarzy malucha będzie nieustanny.

   Zabawki wykonane są z wysokiej jakości plastiku, 100% nieszkodliwemu dla małego dziecka. Bezpieczne dla dzieci w każdym wieku - przedział wiekowy 0+. W zestawie znajdują się grzechotki i gryzakami. Dzięki zabawie nimi, dziecko od najmłodszych lat zacznie uczyć się ciekawych kształtów i kolorów. Wszystkie zabawki stanowią zarówno zabawki grzechotki jak i gryzaki dzięki gumowym elementom!

   Zabawa gryzakami pobudzi u malucha wyobraźnię, umysł wzroku i słuchu. Zacznie się uczyć prostych czynności manualnych.

   Zastosowanie grzechotek i gryzaków jest szerokie. Gryzaki są idealne dla dzieci, którym wychodzą pierwsze ząbki, ponieważ wtedy zawsze wkładają paluszki do buzi. Zamiast paluszków, mogą włożyć gryzaczek!

   ZABAWKA POSIADA CERTYFIKAT CE.

   PRZEZNACZONA JEST DLA DZIECI W WIEKU 0+.

   777-21
   40 Items

   Specific References

   No customer reviews for the moment.

   Write your review

   GRZECHOTKI GRYZAKI HUANGER 8 SZT

   Write your review