Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na Warunki korzystanie z plików cookie.
   Gra Elektroniczna Tetris Kieszonkowa Różowa
   • Gra Elektroniczna Tetris Kieszonkowa Różowa
   • Gra Elektroniczna Tetris Kieszonkowa Różowa
   • Gra Elektroniczna Tetris Kieszonkowa Różowa

   Gra Elektroniczna Tetris Kieszonkowa Różowa

   (0) Opinie
   9,00 zł
   Brutto
   418 Szt.
   Ilość
   • Płać bezpiecznie i szybko z Przelewy24.Płać bezpiecznie i szybko z Przelewy24.
   • Darmowa dostawa od 500 zł kurierem.Darmowa dostawa od 500 zł kurierem.
   • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni.Możliwość zwrotu towaru do 14 dni.

   Różowa gra elektroniczna Tetris

   Tetris jest jedną z najbardziej popularnych gier mających za zadanie trenowanie umysłu. Zadaniem jest odwracanie klocków o różnych kształtach w sposób umożliwiający ułożenie ich na planszy tak, by zapełnić cały wiersz. Uzupełniony wiersz znika, pozostawiając miejsce na kolejne elementy — aż do czasu, gdy nie zabraknie go na wyświetlaczu. W czasie gry możne sprawdzić, jaki klocek będzie następny, dzięki czemu użytkownik ma możliwość analitycznego przemyślenia, jaki powinien być jego kolejny ruch. Z każdym usuniętym wierszem wzrasta prędkość gry, a elementy opadają szybciej.

   Gra elektroniczna w różowej obudowie jest bardzo lekka, co w połączeniu z niedużymi wymiarami czyni ją kieszonkowym wariantem, który możesz zabrać ze sobą wszędzie. Składa się z wyświetlacza oraz żółtych przycisków odpowiadających za funkcje gry. Możemy nimi uruchomić i wyłączyć grę, zatrzymać rozgrywkę, wyłączyć dźwięki lub zresetować planszę, by móc zacząć układać klocki od początku. Pozostałe przyciski służą do nawigacji podczas gry, a także obracania klocków. Kieszonkowa, różowa wersja gry elektronicznej umili czas zarówno dziecku, jak i dorosłemu. Rewelacyjnie sprawdzi się w przerwie pomiędzy zajęciami, a także w autobusie lub w domu podczas relaksu.

   Zabawka jest zgodna z normą EN 71, według zaleceń producenta polecana jest dla wszystkich dzieci powyżej 5. roku życia. By móc korzystać ze wszystkich funkcji zabawki, należy włożyć do niej dwie sztuki baterii AA 1.5 V, które nie są dołączone do zestawu. Kieszonkowa gra elektroniczna Tetris zapakowana jest w ozdobne, kartonowe pudełeczko.

   Wymiary produktu:
   - 14,5 cm x 6,5 cm.

   Wymiary opakowania:
   - 15 cm x 8,5 cm x 2,5 cm.

   3707
   418 Przedmioty

   Specyficzne kody

   Brak opini napisz swoją !

   Napisz opinie

   Gra Elektroniczna Tetris Kieszonkowa Różowa

   Napisz opinie