Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na Warunki korzystanie z plików cookie.
   Pistolet na Bańki Mydlane Na Baterie Niebieski
   • Pistolet na Bańki Mydlane Na Baterie Niebieski
   • Pistolet na Bańki Mydlane Na Baterie Niebieski
   • Pistolet na Bańki Mydlane Na Baterie Niebieski
   • Pistolet na Bańki Mydlane Na Baterie Niebieski

   Pistolet na Bańki Mydlane Na Baterie Niebieski

   (0) Opinie
   26,00 zł
   Brutto
   317 Szt.
   Ilość
   • Płać bezpiecznie i szybko z Przelewy24.Płać bezpiecznie i szybko z Przelewy24.
   • Darmowa dostawa od 500 zł kurierem.Darmowa dostawa od 500 zł kurierem.
   • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni.Możliwość zwrotu towaru do 14 dni.

   Pistolet na Bańki Mydlane Na Baterie Niebieski

   Pistolet na bańki mydlane to zabawka, która spodoba się każdemu dziecku — zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Zabawa z jego wykorzystaniem umożliwia podziwianie szybujących w powietrzu tęczowych baniek mydlanych, które pięknie mienią się w różnych kolorach. Pistolet ten posiada wiele zalet: umila zabawę dźwiękami i efektami świetlnymi, a ponadto w czasie, w którym człowiek przy użyciu klasycznego zestawu jest w stanie zrobić tylko jedną bańkę, pistolet ten może zrobić ich dziesiątki.

   Konstrukcja prezentowanej zabawki łączy w sobie budowę charakterystyczną dla pistoletów ze wzornictwem związanym delfinem. Jak widać, fantastycznie łączy się to w całość, zmieniając zwykłą maszynkę do robienia baniek mydlanych w oryginalną, niespotykaną zabawkę. Obsługa zabawkowego pistoletu jest bardzo prosta, przedstawiono ją w obrazkowy sposób w tylnej części opakowania. Wystarczy odkręcić zakrętkę buteleczki z płynem, usunąć zabezpieczenie i wkręcić do pistoletu. Po każdorazowym naciśnięciu spustu z pistoletu zaczną wydostawać się przepiękne, kolorowe bańki mydlane.

   Po zakończonej zabawie należy odkręcić buteleczkę z płynem i odłożyć ją w bezpieczne miejsce. Innowacyjna formuła płynu sprawia, że jego skład jest bezpieczny i nietoksyczny, a bańki są niezwykle wytrzymałe i trwałe. Warto jednak pamiętać, by co jakiś czas czyścić pistolet. By to zrobić, należy odkręcić buteleczkę z płynem i przetrzeć maszynkę mokrą szmatką. Zabieg ten sprawi, że zabawkowy pistolet posłuży dziecku przez dłuższy czas, gwarantując mu fantastyczną zabawę.

   Elementy zestawu:

   - pistolet w kształcie delfina
   - 2 sztuki zapasowych płynów 

   Wymiary pistoletu:

   18.5 cm x 15.5 cm x 7.5 cm

   Wymiary opakowania:

   20 cm x 25 cm x 8 cm

   Zabawkowy pistolet do baniek mydlanych przeznaczony jest dla wszystkich dzieci powyżej 3. roku życia. Zasilany jest on 3 sztukami baterii "AA" 1,5V, które nie zostały dołączone do zestawu, jednak ich brak nie uniemożliwia zabawy. Pistolet na bańki posiada certyfikat CE, a jego produkcja jest zgodna z normą EN 71, co gwarantuje bezpieczeństwo płynące z użytkowania. Pistolet został zapakowany w blister, dzięki czemu wygląda bardzo estetycznie.

   6695
   317 Przedmioty

   Specyficzne kody

   Brak opini napisz swoją !

   Napisz opinie

   Pistolet na Bańki Mydlane Na Baterie Niebieski

   Napisz opinie

   16 innych produktów w tej samej kategorii: