By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.
   Bierki Mikado Drewniane Patyczki Gra Towarzyska
   • Bierki Mikado Drewniane Patyczki Gra Towarzyska
   • Bierki Mikado Drewniane Patyczki Gra Towarzyska
   • Bierki Mikado Drewniane Patyczki Gra Towarzyska
   • Bierki Mikado Drewniane Patyczki Gra Towarzyska

   Bierki Mikado Drewniane Patyczki Gra Towarzyska

   (0) Opinie
   zł5.00
   Tax included
   794 items
   Quantity

   Last time this product was added to a cart: 09/23/2020

   • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
   • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
   • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

   Drewniana gra w bierki — mikado

   Mikado to gra towarzyska, która zarówno swą budową, jak i zasadami, nawiązuje do klasycznej gry w bierki. Jej nazwa odnosi się do najbardziej wartościowej bierki w zestawie, której pochodzenie oznacza cesarza Japonii. Gra posiada bardzo pozytywny wpływ na uczestników zabawy: pozwala na opanowanie swego ciała, a także uczy sprytu, cierpliwości i koncentracji. To nie wszystko — przynosi bardzo dużo śmiechu i radości, zachęcając całą rodzinę i przyjaciół do wspólnej zabawy.

   Zasady gry są bardzo proste. Mikado przeznaczone jest dla od 2 do 6 osób. Jeden z zawodników wyciąga bierki z pudełeczka i rozsypuje je na stole. W efekcie powstaje stosik z patyczków, które gracze muszą wyciągać pojedynczo tak delikatnie, by nie poruszyć kolejnych bierek. Jeśli pierwszemu zawodnikowi nie uda się sprostać temu zadaniu, traci on swą kolejkę i próbę podejmuje kolejny zawodnik. Wygrywa ten, który po zsumowaniu wartości zebranych bierek posiada jak największą liczbę punktów.

   Punktacja obowiązująca w grze mikado:
   - mikado ze spiralą: 20 punktów,
   - bierki w paski niebiesko-czerwono-niebieskie: 10 punktów,
   - bierki w paski czerwono-niebiesko-czerwono-niebiesko-czerwone: 5 punktów,
   - bierki w paski niebiesko-żółto-czerwone: 3 punkty,
   - bierki w paski niebieskie-czerwone: 2 punkty.

   Gra mikado przyniesie frajdę wszystkim członkom rodziny — zarówno dzieciakom, jak i ich rodzicom. Sprawdzi się podczas spotkań towarzyskich z przyjaciółmi, a także w wolnym czasie, który można wykorzystać w rozwijający sposób. Drewniane bierki sprawią, że dzieci zaangażują się w zabawę, co rozwinie ich zdolności manualne i skupienie.

   Prezentowana gra Mikado przeznaczona jest dla wszystkich powyżej 3. roku życia. Bierki wraz z opakowaniem zostały wykonane z naturalnego tworzywa, jakim jest drewno, co w dużym stopniu wpływa na ich jakość i trwałość. Produkcja zabawki jest zgodna z normą EN 71, co odpowiada za bezpieczeństwo płynące z użytkowania.

   Wymiary elementów gry:
   - bierki: 18 cm.

   Wymiary opakowania:
   - 19,5 cm x 4,5 cm x 2,5 cm.

   3702
   794 Items

   Specific References

   No customer reviews for the moment.

   Write your review

   Bierki Mikado Drewniane Patyczki Gra Towarzyska

   Write your review

   3 other products in the same category: