By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.
   Gokart na Pedały G201 Czerwony
   • Gokart na Pedały G201 Czerwony
   • Gokart na Pedały G201 Czerwony

   Gokart na Pedały G201 Czerwony

   (0) Opinie
   zł288.00
   Tax included
   41 items
   Quantity
   • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
   • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
   • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

   Gokart na Pedały G201 

   Gokarty na pedały to pojazdy stworzone z myślą o ruchliwych dzieciakach, które nie potrafią usiedzieć w miejscu. Jeśli Twoja pociecha już od pierwszych miesięcy życia przejawia zamiłowanie do ruchomych zabawek, prezentowany gokart z pewnością podbije jej serce. Jest to fantastyczna alternatywa dla rowerków i hulajnóg, przynosząca tyle samo co one radości. Gokart  jest gwarancją przyjemnie spędzonego czasu na świeżym powietrzu — sprawi, że spacery i wspólne wycieczki nabiorą zupełnie innego charakteru.

   Ulokowanie czerwonego gokarta na pompowanych kołach sprawia, że kierowca może jeździć swym dwuśladem po różnych nawierzchniach. Za komfort jazdy odpowiada czarny, szeroki fotel z opieraniem, a także kierownica o ergonomicznym kształcie. Udogodnienia te w połączeniu z dużymi kołami sprawiają, że prezentowany gokart sprosta Waszym wszystkim wymaganiom — sprawdźcie sami!

    

   Uważamy, że podarowanie dziecku tego fantastycznego gokarta zachęci go do podjęcia aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Samodzielne prowadzenie i manewrowanie pojazdem sprawi, że kilkulatek stanie się bardziej samodzielny i odpowiedzialny. Jazda na gokarcie rozwinie dziecko na wielu płaszczyznach — maluch będzie umieć oszacować odległość i prędkość jazdy, a także zrozumie, jak należy zachowywać się na drodze w bezpieczny sposób.

   Gokart posiada:

   -Hamulec ręczny na dwa koła

   -Szerokie gumowe koła

   Wymiary Gokarta:

   Długość: 81cm

   Szerokość 48cm

   Odległość od podłoża do siedzenia: 32cm

   Wysokość całkowita do kierownicy: 52cm

   Odległość od środka siedziska do pedałów: 41cm

   3603
   41 Items

   Specific References

   No customer reviews for the moment.

   Write your review

   Gokart na Pedały G201 Czerwony

   Write your review

   9 other products in the same category: