By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.
   Gokart na Pedały Ferrari Żółty
   • Gokart na Pedały Ferrari Żółty
   • Gokart na Pedały Ferrari Żółty
   • Gokart na Pedały Ferrari Żółty

   Gokart na Pedały Ferrari Żółty

   (0) Opinie
   zł858.00
   Tax included
   9 items
   Quantity
   • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
   • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
   • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

   Gokart Ferrari na Pedały  

   Gokarty na pedały to pojazdy stworzone z myślą o ruchliwych dzieciakach, które nie potrafią usiedzieć w miejscu. Jeśli Twoja pociecha już od pierwszych miesięcy życia przejawia zamiłowanie do ruchomych zabawek, prezentowany gokart z pewnością podbije jej serce. Jest to fantastyczna alternatywa dla rowerków i hulajnóg, przynosząca tyle samo co one radości. Gokart  jest gwarancją przyjemnie spędzonego czasu na świeżym powietrzu — sprawi, że spacery i wspólne wycieczki nabiorą zupełnie innego charakteru.

    Ulokowanie gokarta na miękkich kołach sprawia, że kierowca może jeździć swym dwuśladem po różnych nawierzchniach. Za komfort jazdy odpowiada czarny, szeroki fotel z opieraniem, a także kierownica o ergonomicznym kształcie. Udogodnienia te w połączeniu z dużymi kołami sprawiają, że prezentowany gokart sprosta Waszym wszystkim wymaganiom — sprawdźcie sami!

    Uważamy, że podarowanie dziecku tego fantastycznego gokarta zachęci go do podjęcia aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Samodzielne prowadzenie i manewrowanie pojazdem sprawi, że kilkulatek stanie się bardziej samodzielny i odpowiedzialny. Jazda na gokarcie rozwinie dziecko na wielu płaszczyznach — maluch będzie umieć oszacować odległość i prędkość jazdy, a także zrozumie, jak należy zachowywać się na drodze w bezpieczny sposób.

      Gokart posiada:

   -Hamulec ręczny  

   -wolny bieg

   -Fotel z regulacją pozycji

   -Miękkie koła EVA

    Maksymalne obciążenie Gokarta to 42 kg.

   Wymiary gokarta: 128 cm x 60 cm x 70 cm

   Waga Gokarta : 15 kg

   Gokart przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia

    

    Wymiary opakowania: 114 cm x 60 cm x 33 cm

   Waga z opakowaniem: 19 kg

   6634
   9 Items

   Specific References

   No customer reviews for the moment.

   Write your review

   Gokart na Pedały Ferrari Żółty

   Write your review

   9 other products in the same category: