By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.

   JEŹDZIK KOPARKA DO PIASKU : Kolor - Yellow

   (0) Opinie
   zł114.00
   Tax included
   1 items
   Quantity
   • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
   • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
   • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

   Nasz duży jeździk koparka, napędzany pracą nóżek, pomoże dziecku wzmocnić mięśnie, a także ćwiczy koordynację ruchów na linii oko-ręka. Bogate wyposażenie dodatkowe zapewnia natomiast różnorodną rozrywkę, tak aby dziecko nie znudziło się zabawką i cieszyło się nią przez długi czas zarówno w domu jak i poza nim!

   Interaktywna koparka z wieloma funkcjami sprawdza się idealnie podczas zabaw w piaskownicy - można z jej pomocą zbudować piękny zamek z piasku i wykopać wokół niego fosę, a także bawić się na wiele innych sposobów, jakie podpowiada dziecku wyobraźnia. Obrotowy wysięgnik i skrętne przednie koła ułatwiają manewrowanie jeździkiem.

   Młodsze dzieci mogą używać pojazdu jako pchacza, pomocnego w stawianiu pierwszych samodzielnych kroków, dzięki czemu zabawka może służyć nawet kilka lat. Kierownica, wyposażona w sygnały dźwiękowe i migające światełka, dodatkowo urozmaica zabawę. Do kompletu dołączono także zabawki przeznaczone do zajęć w piaskownicy - konewkę, grabki i łopatkę. W ten sposób jeden produkt daje Twojemu dziecku ogromne możliwości rozwoju sprawności ruchowej i kreatywności, a wszystko to dzięki świetnej zabawie!

   Pojazd posiada:

   - obrotową, wielofunkcyjną łyżkę,

   - otwieranie siedzenie służące do przechowywania zabawek,

   - wielofunkcyjną kierownicę (dźwięki, światło),

   - 2 dźwignie do regulowania ustawień łyżki,

   - realistycznie odwzorowanie prawdziwej koparki,

   - solidne wykonanie i dbałość o szczegóły to dodatkowe atuty tej znakomitej koparki,

   - jeździk wykonany jest w całości z plastiku.

   Produkt zapakowany w duże kartonowe kolorowe pudełko idealne na prezent. W zestawie instrukcja obsługi  w języku polskim.

   Wymiary opakowania: 63 x 33 x 36 cm

   Produkt posiada certyfikat CE.

   Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 3-5 lat.

   HT5610
   1 Item

   Data sheet

   Materiał
   plastik
   Przedział wiekowy
   3-5Y

   Specific References

   No customer reviews for the moment.

   Write your review

   JEŹDZIK KOPARKA DO PIASKU : Kolor - Yellow

   Write your review

   You might also like

   10 other products in the same category: