By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.
   PODKŁADKA TECH-PROTECT MOUSE PAD BLACK
   • PODKŁADKA TECH-PROTECT MOUSE PAD BLACK
   • PODKŁADKA TECH-PROTECT MOUSE PAD BLACK
   • PODKŁADKA TECH-PROTECT MOUSE PAD BLACK
   • PODKŁADKA TECH-PROTECT MOUSE PAD BLACK

   PODKŁADKA TECH-PROTECT MOUSE PAD BLACK

   (0) Opinie
   zł24.00
   Tax included
   238 items
   Quantity
   • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
   • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
   • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

   Podkładka pod mysz Tech-Protect MousePad została zaprojektowana z myślą o użytkownikach wymagających wysokiej precyzji podczas pracy przy komputerze.

   Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów o niskim poziomie tarcia oraz zapewniających szybszy poślizg myszy. Jej strukturę stanowią trzy nakładające się na siebie warstwy, które razem stanowią maksymalny komfort pracy. Powierzchnia zewnętrzna, mająca największą styczność z myszą została pokryta powłoką z mikrotekstury, zapewniającą idealny oraz precyzyjny poślizg myszy. Dół podkładki to wykończenie warstwą silikonową, która dzięki idealnej przyczepności zapewnia stabilną i jednolitą powierzchnię, zapobiegającą przesuwaniu się podkładki nawet podczas intensywnego użytkowania. Dodatkowym atutem podkładki jest jej minimalistyczny design, boki zostały wykończone solidnym obszyciem, które zmniejsza zużycie i tym samym wydłuża okres jej użytkowania.

   Atrakcyjna cena i wysokiej jakości wykonanie to idealne połączenie, które sprawdzi się jako klasyczna podkładka na biurku podczas standardowego korzystania z komputera oraz jako niezawodna podkładka gamingowa podczas zaawansowanego grania.
   Gładka powierzchnia zmniejszająca tarcie sprawi, że każde poruszenie myszą odbędzie się z błyskawiczną precyzją niezbędną podczas grania w profesjonalne gry.

   CECHY PRODUKTU:
   - 100% Oryginalny
   - Zapakowany w oryginalne opakowanie
   - Antypoślizgowy spód
   - Uniwersalna
   - Wymiary: 24,5x30x2.5mm

   ZESTAW ZAWIERA:
   1 x Podkładka Tech-Protect MousePad

   5906735413496
   238 Items

   Specific References

   No customer reviews for the moment.

   Write your review

   PODKŁADKA TECH-PROTECT MOUSE PAD BLACK

   Write your review

   1 other product in the same category: