By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.
   SZKŁO HYBRYDOWE 3MK FG LITE MACBOOK PRO 13 2016-2019
   • SZKŁO HYBRYDOWE 3MK FG LITE MACBOOK PRO 13 2016-2019

   SZKŁO HYBRYDOWE 3MK FG LITE MACBOOK PRO 13 2016-2019

   (0) Opinie
   zł43.00
   Tax included
   14 items
   Quantity
   • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
   • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
   • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

   Jedyne dostępne na rynku bezpieczne szkło elastyczne 3mk FlexibleGlass Lite zwane hybrydowym, które charakteryzuje niewielka grubość (zaledwie 0,16mm). W powłoce zastosowano innowacyjne powłoki ceramiczne, dające realną twardość powierzchni 6H.

   Powłoka gwarantuje zachowanie pełnej wrażliwości na dotyk, idealne dopasowanie oraz bezproblemowy montaż, dzięki mocującej warstwie bezbąbelkowej Inviscid-Sil oraz naklejkom pozycjonującym Fit-In.

   * Szkło/Folia docięta jest tylko i wyłącznie na płaską część wyświetlacza o uwypuklonej strukturze, zgodnie i na podstawie wykrojnika przygotowanego przez samego producenta danego modelu urządzenia. Tylko takie docięcie folii/szkła zapewni całkowitą kompatybilność z naszymi akcesoriami ochronnymi.
   ** Ze względu na różnorodne frezowanie krawędzi wyświetlaczy, po instalacji folii/szkła ochronnego na ekran, może powstać wokół ekranu delikatna aureola powietrzna! Jest to sytuacja naturalna i uzależniona od samego frezowania ekranu w danym egzemplarzu.

   INSTRUKCJA MONTAŻU:
   1) Rozpocznij montaż w łazience tuż po kąpieli - para wodna pochłonie cały kurz z atmosfery i nie będzie Ci on przeszkadzał w instalacji.
   2) Wyczyść dokładnie i odtłuść powierzchnię ekranu, a następnie przy pomocy suchej ściereczki wypoleruj ją na błysk.
   3) Zainstaluj powłokę jak najrówniej potrafisz - możesz ją wypozycjonować przy pomocy dwóch listków taśmy, przyklejając je do boku urządzenia.
   4) Pozbądź się pęcherzyków powietrza, porządnie dociskając całość okrężnymi ruchami przez kilkadziesiąt sekund. Zrób to tak aby warstwa klejące związała się z ekranem jak najmocniej.

   CECHY PRODUKTU:
   - 100% Oryginalna
   - Zapakowana w oryginalne opakowanie
   - Twardość powierzchni 6H
   - Grubość 0,16mm
   - Łatwy montaż bez bąbelków
   - Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk
   - Precyzyjnie dopasowana
   - Wymiary: 299x195mm

   ZESTAW ZAWIERA:
   1 x Szkło hybrydowe 3mk Flexible Glass Lite
   1 x Zestaw instalacyjny

   3mk
   5903108255035
   14 Items

   Specific References

   No customer reviews for the moment.

   Write your review

   SZKŁO HYBRYDOWE 3MK FG LITE MACBOOK PRO 13 2016-2019

   Write your review

   16 other products in the same category: