By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.

   Kosz Touch Bin 3l stal polerowana 363962

   (0) Opinie
   zł195.00
   Tax included
   2 items
   Quantity
   • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
   • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
   • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
   <b>Funkcjonalny i niezwykle estetyczny</b> kosz marki Brabantia z cichym i błyskawicznym mechanizmem otwieraniem Touch Bin. System sprawia, że <b> zarządzanie odpadami i segregacja śmieci</b> to przyjemność a nie obowiązek. Delikatnym dotknięciem koniuszków palców otwieramy pokrywę kosza , która wykonana jest ze <b>stali nierdzewnej najwyższej jakości</b>. Całość jest zdejmowana co ułatwia wymianę worków na wiaderku. W środku znajduje się <b>stabilny, wytrzymały plastikowy kubeł</b>, który również jest wyjmowany. <b>Wygodnym i praktycznym</b> dodatkiem jest <b>szyna</b>, dzięki której możemy nasz kos<b>z przymocować do ściany</b>. Brabantia na swoje produkty uwzględnia 10 lat gwarancji.
   363962
   2 Items

   Data sheet

   Materiał
   Stal nierdzewna 18/10
   Kolor
   Srebrny

   Specific References

   No customer reviews for the moment.

   Write your review

   Kosz Touch Bin 3l stal polerowana 363962

   Write your review