By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.
   SZKŁO HYBRYDOWE 3MK FLEXIBLE GLASS GOPRO HERO 5/6/7
   • SZKŁO HYBRYDOWE 3MK FLEXIBLE GLASS GOPRO HERO 5/6/7
   • SZKŁO HYBRYDOWE 3MK FLEXIBLE GLASS GOPRO HERO 5/6/7

   SZKŁO HYBRYDOWE 3MK FLEXIBLE GLASS GOPRO HERO 5/6/7

   (0) Opinie
   zł28.00
   Tax included
   90 items
   Quantity
   • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
   • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
   • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
   3mk Flexible Glass - to jedyne dostępne na rynku bezpieczne szkło elastyczne, które dodatkowo charakteryzuje niewielka grubość zaledwie 0,2mm. Elastyczne szkło 3mk FlexibleGlass 2,5x wzmacnia wyświetlacz zwiększając ochronę nawet w ekstremalnych sytuacjach.
   Gwarantuje bardzo przyjemne wrażenie braku dodatkowej warstwy ochronnej na wyświetlaczu oraz zachowanie pełnej wrażliwości na dotyk. W odróżnieniu od zwykłego szkła 3mk FlexibleGlass jest bezpieczne dla użytkownika w przypadku zbicia.
   3mk FlexibleGlass to najwyższa ochrona wyświetlacza. Zastosowanie innowacyjnych powłok ceramicznych daje twardość na realnym poziomie 7H. Perfekcyjne dopasowanie i montaż bez bąbelków dopełnia zastosowanie naklejek pozycjonujących Fit-In™.
   * Szkło docięte jest tylko i wyłącznie na płaską cześć wyświetlacza o uwypuklonej strukturze, zgodnie i na podstawie wykrojnika przygotowanego przez samego producenta danego modelu telefonu. Tylko takie docięcie folii/szkła zapewni całkowitą kompatybilność z naszymi akcesoriami ochronnymi.
   ** Ze względu na różnorodne frezowanie krawędzi wyświetlaczy, po instalacji folii/szkła ochronnego na ekran, może powstać wokół ekranu delikatna aureola powietrzna. Jest to sytuacja naturalna i uzależniona od samego ekranu.

   CECHY PRODUKTU:
   - 100% Oryginalny
   - Twardość 7H
   - Grubość 0,2mm
   - Łatwy montaż
   - Zachowuje pełną wrażliwość ekranu
   - Precyzyjnie dopasowane
   - Zapakowany w oryginalne opakowanie

   ZESTAW ZAWIERA:
   3 x Osłona 3mk Flexible Glass
   1 x Innowacyjne listki Dust-Fx
   1 x Niepyląca ściereczka
   1 x Karta instalacyjna
   2 x Naklejki pomocnicze Fit-In
   3mk
   5901571192741
   90 Items

   Specific References

   No customer reviews for the moment.

   Write your review

   SZKŁO HYBRYDOWE 3MK FLEXIBLE GLASS GOPRO HERO 5/6/7

   Write your review

   6 other products in the same category: