By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.
   MASAŻER MIĘŚNI TEZEWA T1 MASSAGE MUSCLE GUN
   • MASAŻER MIĘŚNI TEZEWA T1 MASSAGE MUSCLE GUN
   • MASAŻER MIĘŚNI TEZEWA T1 MASSAGE MUSCLE GUN
   • MASAŻER MIĘŚNI TEZEWA T1 MASSAGE MUSCLE GUN
   • MASAŻER MIĘŚNI TEZEWA T1 MASSAGE MUSCLE GUN
   • MASAŻER MIĘŚNI TEZEWA T1 MASSAGE MUSCLE GUN
   • MASAŻER MIĘŚNI TEZEWA T1 MASSAGE MUSCLE GUN
   • MASAŻER MIĘŚNI TEZEWA T1 MASSAGE MUSCLE GUN
   • MASAŻER MIĘŚNI TEZEWA T1 MASSAGE MUSCLE GUN
   • MASAŻER MIĘŚNI TEZEWA T1 MASSAGE MUSCLE GUN

   MASAŻER MIĘŚNI TEZEWA T1 MASSAGE MUSCLE GUN

   (0) Opinie
   zł475.00
   Tax included
   8 items
   Quantity
   • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
   • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
   • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

   Masażer mięśni Tezewa to profesjonalne i wielofunkcyjne narzędzie służące do masażu i stymulacji mięśni. Urządzenie stanowi doskonałe uzupełnienie codziennych treningów, zarówno tych podejmowanych w celach rekreacyjnych, jak i wyczynowych. Pistolet do masażu z powodzeniem stosowany jest w profesjonalnych gabinetach fizjoterapeutycznych, jak i w domowym zaciszu oraz na sali treningowej.

   Pistolet do masażu Tezewa

   To narzędzie przeznaczone do profesjonalnego masażu mięśni. Urządzenie posiada precyzyjne i ergonomiczne wykończenie, które pozwala na komfortową i długotrwałą pracę na partiach mięśniowych. Gadżet posiada pięć trybów mocy, dzięki czemu każdy sportowiec dostosuje wybraną siłę nacisku do swoich potrzeb. Urządzenie zostało wyposażone w pojemną baterię zapewniając do czterech, nieprzerwanych godzin masażu. Dodatkowo pistolet jest w pełni bezprzewodowy, dzięki czemu umożliwia wykonywanie masażu w dowolnym miejscu. Obsługa narzędzia jest prosta i całkowicie intuicyjna.

   Rodzaje głowic i ich przeznaczenie

   W zestawie znajdują się cztery wymienne głowice o odmiennym kształcie, które zostały wykonane z różnego rodzaju tworzyw. Twardość końcówek oraz unikalny kształt pozwalają na dokładny masaż różnych grup mięśniowych, zarówno w ich płytszych, jak i głębszych partiach. Wymienne głowice, w zależności od wybranego trybu pracy, pozwalają na delikatne masowanie mięśni, jak i intensywne rozbijanie punktów spustowych. Wybór odpowiedniej końcówki pozwoli na dostosowanie masażu do własnych potrzeb:

   Small ball - okrągła głowica o najbardziej uniwersalnym zastosowaniu. Końcówka została wykonana z trwałej pianki, a jej stosunkowo duża powierzchnia pozwala na dokładny masaż o umiarkowanej intensywności małych grup mięśniowych.
   U-shaped - końcówka wykonana z twardego tworzywa przeznaczona jest do precyzyjnego masażu mięśni wzdłuż kręgosłupa i karku. Głowica dzięki swojemu niewielkiemu rozmiarowi idealnie dociera do głębszych partii mięśni o podłużnym kształcie.
   Flat - głowica o płaskim zakończeniu sprawdza się do masowania większych partii ciała, zarówno na małych, jak i dużych grupach mięśniowych takich, jak mięsień piersiowy większy czy czworogłowy uda. Końcówka służy do powierzchownego rozbijania tkanek mięśniowych, ale sprawdzi się również podczas lżejszego masażu relaksacyjnego.
   Bullet - najmniejsza i najbardziej precyzyjna końcówka z całego zestawu. Głowica dokładnie dociera do najtrudniej położonych partii mięśni, precyzyjnie rozbijając punkty spustowe. Końcówka służy do masażu zgrubień na tkance mięśniowej powodujących ból i zmniejszających zakres ruchu. Sprawdzi się do intensywnego masaż mięśni w okolicach stawów.

   Przeznaczenie pistoletu do masażu

   Masażer do mięśni z powodzeniem stosowany jest przez indywidualnych sportowców oraz fizjoterapeutów. Urządzenie dokładnie dociera do każdej partii mięśniowej, skutecznie zmniejszając sztywność oraz ból, a także zwiększając krążenie krwi. W zależności od potrzeb, masażer do mięśni, stosowany jest przed treningami, a także w ramach regeneracji po treningowej, w trakcie rehabilitacji oraz leczenia urazów sportowych. Długotrwałe oraz systematyczne rozbijanie grup mięśniowych przekłada się na zwiększenie zakresu ruchu w stawach oraz zmniejszenie bólu mięśni. Muscle gun polecany jest osobom trenującym sporty siłowe oraz wytrzymałościowe takie jak crossfit, interwały, ale również dla osób pracujących z wolnym ciężarem. To nie tylko skuteczne narzędzie do rozbijania mięśni, ale także zapewniające lepszą regenerację podczas masażu relaksacyjnego.

   CECHY PRODUKTU:
   - 100% Oryginalny
   - Zapakowany w oryginalne opakowanie
   - Wymiary urządzenia: 17.4 x 6.8 x 23.6 cm
   - Waga z nałożoną końcówką: 1 kg
   - Pojemność baterii: 2400 mAh
   - Czas pełnego naładowania: 4h
   - Czas działania masażera: 4h
   - Moc wejściowa: 100 - 240 V ~ 50/60Hz
   - Optymalna temperatura pracy: 0-40 °C
   - Pięć trybów prędkości i nacisku
   - Wbudowana lampka LED
   - Precyzyjny i ergonomiczny design
   - W pełni bezprzewodowy
   - Brak wodoodporności

   ZESTAW ZAWIERA:
   1 x Pistolet do masażu
   4 x Wymienne głowice
   1 x Ładowarka sieciowa

   85000460712
   8 Items

   Specific References

   No customer reviews for the moment.

   Write your review

   MASAŻER MIĘŚNI TEZEWA T1 MASSAGE MUSCLE GUN

   Write your review

   16 other products in the same category: