By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.

   WANIENKA DO KĄPIELI DLA NIEMOWLĄT : Kolor - Pink

   (0) Opinie
   zł111.00
   Tax included
   Out-of-Stock
   0 items
   Quantity

   Last time this product was added to a cart: 03/18/2021

   • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
   • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
   • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

   Wanienka do kąpieli dla dzieci z korkiem spustowym i antypoślizgowymi uchwytami. Posiada wgłębienia na produkty myjące.

   Wanienka posiada dwa wyprofilowane wgłębienia na akcesoria do mycia oraz uchwyt, służący do jej zawieszenia, ułatwiający suszenie i przechowywanie.

   Wanienka składa się całkowicie na płasko, dzięki czemu zajmuje bardzo mało miejsca i może być przechowywana w mieszkaniu lub przewożona w samochodzie. Wysokość złożonej wanienki to zaledwie 6 cm.

   Wanna wyposażona w korek odpływowy i antypoślizgowe nakładki na brzegach, które dodatkowo zabezpieczą malucha przed poślizgiem podczas kąpieli bądź wychodzenia z wanienki. Artykuł wykonany jest z wysokiej jakości, miękkiego w dotyku plastiku. Materiały użyte do jej produkcji są bezpieczne dla dziecka, nie zawierają metali ciężkich, ftalanów oraz innych szkodliwych substancji.

   Dodatkowo nóżki wanienki mają blokadę, mogą jednak zostać szybko złożone po wciśnięciu znajdujących się po ich bokach bolców blokujących.

   Wanienka w klasycznym kształcie i długości 83 cm może być używana od narodzin dziecka aż do czasu, gdy będzie gotowe na kąpiel w tradycyjnej wannie.

   Zalety:

   • Uchwyt ułatwiający przechowywanie
   • Wgłębienia na akcesoria do kąpieli
   • Nóżki posiadają blokadę
   • Kompaktowy rozmiar
   • Kolor zielony

   WYMIARY OPAKOWANIA: 85 x 6,5 x 51,5 cm

   Dostępne 3 kolory wanienek

   FC060

   Specific References

   No customer reviews for the moment.

   Write your review

   WANIENKA DO KĄPIELI DLA NIEMOWLĄT : Kolor - Pink

   Write your review

   Customers who bought this product also bought: