By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.

   DUŻA KUCHNIA DLA DZIECI Z PIEKARNIKIEM

   (0) Opinie
   zł57.00
   Tax included
   1 items
   Quantity
   • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
   • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
   • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

   Duża kuchnia to propozycja dla każdego dziecka, duży zestaw z piekarnikiem i wieloma akcesoriami do zabawy.

   Każde dziecko uwielbia naśladować dorosłych ludzi i bawić się w kuchni. Nasz zestaw sprawi że zabawa będzie fantastyczna i bezpieczna.

   Ogromny zestaw mebli kuchennych z pewnością zachwyci dziewczynki swoją funkcjonalnością i licznymi akcesoriami! Kuchnia posiada wszystko, co jest potrzebne małej gospodyni domowej! Jest zaprojektowana tak, aby zajmowała nie dużo miejsca, a jednocześnie sprawiała wiele frajdy i możliwości zabawy.

   Ruchome elementy nadają zabawce realizmu i zachwycą każde dziecko. Kranik w zlewie jest ruchomy. Do zlewu można nalać wody. Otwierane drzwiczki piekarnika.

   Dodatkowo kuchnia posiada realistyczne dźwięki gotowania (smażenie oraz bulgotanie), dźwięk pracy piekarnika i zamykania go, światła w palnikach i w piekarniku!

   Jako wyposażenie kuchnia posiada dodatkowe półki na których możemy ułożyć liczne akcesoria znajdujące się w naszym zestawie.

   Wymiary: 62 x 45 x 21,5 cm.

   Zabawka posiada certyfikat CE.

   Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3go roku życia.

   889-121
   1 Item

   Data sheet

   Materiał
   plastik
   Przedział wiekowy
   3Y+

   Specific References

   No customer reviews for the moment.

   Write your review

   DUŻA KUCHNIA DLA DZIECI Z PIEKARNIKIEM

   Write your review