By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.

   MAGICZNY PIASEK KINETYCZNY 1KG : Kolor - Pink

   (0) Opinie
   zł22.00
   Tax included
   1 items
   Quantity
   • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
   • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
   • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

   WYPRZEDAŻ!!!

   PIASEK SPRZEDAWANY W PRZEŹROCZYSTYCH WORECZKACH ZIP (pakowane po 0,5kg)

   Magiczny Piasek doskonałe relaksuje, wycisza, jest niezwykle przyjemny w dotyku. Jest to materiał plastyczny będący pochodną modeliny. Produkt nie wysycha i nie twardnieje nawet po wielokrotnym użyciu. Piasek jest wysoce lepki, ale jednocześnie nie przykleja się do rąk, ubrań czy innych przedmiotów. Do kształtowania piasku nie potrzeba również wody ani dużo siły, a na koniec zabawy powróci on do swojej oryginalnej postaci.

   Niezwykły piasek to obecnie absolutny hit. Świetna i niezwykle kreatywna zabawa dla najmłodszych, która rozwija wyobraźnię i zdolności manualne. Specjalna budowa piasku sprawia,że nie wysycha i nie twardnieje nawet po dłuższym czasie. Ponadto nie klei się do rąk i nie kurzy jak zwykły piasek. Dzięki temu można z łatwością formować bez użycia wody małe budowle, postacie, itp.. Ogromna frajda i zabawa bez końca, którą ogranicza jedynie wyobraźnia!

   Opakowanie zawiera:

   - 1 kg piasku w pięciu kolorach do wyboru:

   Niebieski

   Naturalny

   Neonowy   Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3go roku życia.

   ISERE
   882-21
   1 Item

   Data sheet

   Przedział wiekowy
   3Y+

   Specific References

   No customer reviews for the moment.

   Write your review

   MAGICZNY PIASEK KINETYCZNY 1KG : Kolor - Pink

   Write your review