By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.

   MAGICZNA PIANKA KINETYCZNA MAGIC FOAM MIX 2

   (0) Opinie
   zł15.00
   Tax included
   1 items
   Quantity
   • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
   • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
   • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

   Oryginalna magiczna pianka kinetyczna ISERE MAGIC FOAM to niezwykła rozciągliwa masa, którą możemy łatwo oklejać różne przedmioty. Dzięki niej stworzysz wszystko, o czym tylko marzysz!

   Multi-Pak zawiera 300g pianki w 3 intensywnych kolorach:

   - Pomarańczowy.

   - Fioletowy.

   - Niebieski.

   Wymiary opakowania:

   MAGIC FOAM - Pianka Kinetyczna rozciągliwa, plastyczna i łatwa w formowaniu masa, która daje nieskończone możliwości do kreatywnych zabaw. Co więc zrobisz z pianką Magic Foam?

   Niezwykła pianka to obecnie świeża nowość i alternatywa dla magicznego piasku. Świetna i niezwykle kreatywna zabawa dla dzieci i nie tylko, która rozwija wyobraźnię i zdolności manualne. Specjalna budowa masy pianki sprawia, że możemy ją z łatwością dowolnie formować, po czym zostawiając ją na noc twardnieje i zachowuje swoje kształty! Masa nie lepi się do rąk i jest bezpieczna dla dzieci. Dzięki magicznej piance możemy z łatwością formować bez użycia wody małe budowle, postacie, itp.. Ogromna frajda i zabawa bez końca, którą ogranicza jedynie wyobraźnia!

   Teraz z niebieskiej, zielonej, czerwonej, fioletowej i pomarańczowej pianki stworzysz wszystko, co tylko podpowie ci wyobraźnia. Możesz rozciągać ją wzdłuż i wszerz, tworzyć z niej swoich ulubionych bohaterów, pojazdy, zwierzęta, a nawet pudełka i wiele więcej...

   Wysusz ją naturalnie, a zachowa kształt na zawsze. Łatwo ja uformujesz i nadasz kształt.

   Każda pianka ma pojemnik wielokrotnego użytku, dzięki któremu twoja pianka zachowa świeżość i nie wyschnie. Odkryj bogactwo kolorów tworząc niezliczone kształty z pianki Magic Foam!

   Zobacz jakie możliwości daje ci zupełnie niesamowita, rozciągliwa i elastyczna pianka!

   Nasza Magiczna Pianka Kinetyczna Magic Foam to idealny pomysł na kreatywną i bezpieczną zabawę.

   Wszystkie pianki zapakowane w efektowne, oryginalne i kolorowe pudełka typu blister idealne na prezent!

   Zabawka posiada certyfikat CE.

   Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 6go roku życia.

   ISERE
   882-60
   1 Item

   Data sheet

   Materiał
   Inny
   Przedział wiekowy
   6Y+

   Specific References

   No customer reviews for the moment.

   Write your review

   MAGICZNA PIANKA KINETYCZNA MAGIC FOAM MIX 2

   Write your review